Bartu Yapı

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Panjur,  güneşi  ve rüzgarı önleyen, ışığı  azaltmaya yarayan, açılıp kapanan  dar ve yatay  tahta, plastik  veya metalden yapılan pencereye takılan bir malzemedir. 

Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Sistem, Sürme Sistem, Isı Camlı Sistem, Cam Balkon Uygulamalarında. ALTINOVA / AYVALIK'ta Bulunan, Atölyemizde İmalatını Yapıyor, Aracı ve Bayii Sistemi Olmadan, Uygun Fiyatlar İle Siz Değerli Müşterilerimize Sunuyoruz.

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum uzun ömürlüdür; Her iklim kosulunda doga sartlarina en dayanikli malzeme alüminyumdur. Agaçtan 43, PVC’den 23 kat daha sağlamdır. Alüminyum; rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ültraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı kolaydır hafiftir.Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır sınırsızdır. Son derece fonksiyonel bir malzeme olusu sinirsiz sayi ve sekilde üretilmesini sağlar esnektir. Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her şekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır..
Olmazsa Olmazlarımız...

Önceliğimiz !

Bartu Yapı olarak bizim önceliğimiz hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteyi daha da üst seviyelere taşımaktır!

Çözüm Odaklı Hizmet..

Bartu Yapı için “müşteri herzaman haklıdır” düsturu, sadece özlü söz olarak kalmaz; müşterilerimizin taleplerine ve Ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap  vermekteyiz.

Tecrübe ve Bilgi !

Pcv Doğrama, Cam Balkon, Sineklik, Panjur, Alüminyum Korkuluk, Pergole, Alüminyum Doğrama, Duşakabin ve benzeri ürünlerimizdeki kullanmış olduğumuz malzemeler ile kalitemiz bu sektör içerisinde kendisini kanıtlamıştır.

Uzman Ekip

Bartu Yapı sektöründe sunmuş olduğumuz imalat ve montaj uygulamaları konusundaki başarımız, piyasayı detaylı bir şekilde analiz etmemiz ve doğru kişilerle çalışıyor oluşumuzun sonucudur.

Ürünlerimiz

İmalat ve Montajlarımız

Demonte Cam Balkon

Duşakabin

Pratik Sundurma

Cam Ofis Bölme

Cam Balkon (Cam Oda)

PVC Doğrama

Alüminyum Doğrama (Isı Yalıtımlı & C60)

Alüminyum Korkuluk ( Kare Küpeşte)

Sineklik

Panjur

Pergola

Kepenk
Blog

Montaj Bölgelerimiz

İZMİR - Aliağa - Menemen - Bergama - Çandarlı - Dikili - Salihleraltı BALIKESİR - Altınova - Sarımsaklı - Ayvalık - Cunda adası - Gömeç - Karaağaç - Burhaniye - Ören - Edremit - Akçay

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam, genellikle evlerin balkonlarında kullanılmaktadır. ... Katlanır cam balkon sistemi herhangi bir işçilik gerektirmeden, mekanınızın görünümünü bozmadan uygulanabilen tek sistemdir. Balkonlarda gördüğünüz cam döşemeler, balkonların evin iç kısımlarındaki gibi soğuk havalarda da sıcak bir hale gelmesini sağlar.

Neden PVC Pencere

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir.
© Tüm Hakları Saklıdır 2018. Bartu Yapi | Tasarım İçses Medya